Blog

XIII Gminny Konkurs Recytatorski

21 maja na sali widowiskowej w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie, odbył się XIII Gminny Konkurs Recytatorski. Nasze przedszkole reprezentowały: Oliwka Szudra, recytujac wiersz W. Chotomskiej „Jak biedronka kropki zgubiła”, Amelka Bonkowska, prezentujac wiersz H. Niewiadomskiej „Zebra”, oraz Marcelinka Frąckowiak z wierszem Cz. Janczarskiego „Naprawimy misia”. Podczas występów na scenie, dziewczynki wykazały się wielką odwagą, świetnym przygotowaniem i wspaniałą prezentacją wierszy. Szczególnie gratulujemy Amelce🥇, która zajęła I miejsce, w kategorii wiekowej 4-latków oraz Marcelince🥈, która zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej 3-latków.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie a rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dziewczynek do konkursu.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników.