Blog

Spotkanie czytelnicze

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy wyjątkowego gościa Panią Jolantę Skorupińską z Biblioteki w Buczu. Pani Jola przygotowała dla nas kilka zadań m.in. zagadki, które dotyczyły znanych bohaterów z popularnych bajek. Następnie zaprezentowała dzieciom książkę pt. „HOP! HOP! KSIĄŻE Z BAJKI”. Przedszkolaki z ogromną ciekawością wysłuchały czytanej bajeczki ponieważ to one decydowały, co stanie się dalej… Ostatnim zadaniem była praca plastyczna, podczas której przedszkolaki mogły wykazać się ogromną wyobraźnia, tzn. z figur geometrycznych mogły zaprojektować własny zamek 🏰. Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, w której można podziwiać galerię naszych prac oraz wypożyczyć wiele ciekawych książek i poznać nowych bohaterów oraz ich przygody. Dziękujemy Pani Joli za poświęcony czas i przygotowanie tak fascynujących zajęć oraz zapraszamy ponownie