Blog

III Gminny Turniej Wiedzy „PRZEMĘT – NASZA ZDROWA, MAŁA OJCZYZNA ”

Wczoraj odbył się III Gminny Turniej Wiedzy „PRZEMĘT – NASZA ZDROWA, MAŁA OJCZYZNA ”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Przemęcie. Nasze Przedszkole reprezentował zespól w 4 – osobowym składzie: Antosia Kliem, Iga Orzechowska, Marcel Kasperski i Marcel Niedzielski. Starszaki wykazały się ogromną wiedzą na temat naszej gminy i kraju. Bardzo cieszymy się z ich wiedzy i odwagi oraz gratulujemy – spisały się na medal🥇 Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i za upominki 👍 Podziękowania składamy również Rodzicom, którzy przybyli ze swoimi dziećmi, aby ich wspierać i kibicować👏 To dzięki Wam nasze zdolne przedszkolaki mogły sprawdzić swoją wiedzę♥️ Poprzez takie działania już od najmłodszych lat kształtujemy tożsamość regionalną i narodową oraz utrwalamy wiedzę o naszej małej i wielkiej ojczyźnie.