Blog

Wyjazd do Wolsztyna

Dzieci z grupy III i IV dzisiejszego poranka wybrały się autokarem do Wolsztyńskiego Domu Kultury. Już świetną atrakcją była przejażdżka, a potem przedszkolaki doznały kolejnych wrażeń. Ma scenie Domu Kultury wystawiony został spektakl teatralny pt.„ Królowa Śniegu”, w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie.
Ciekawa fabuła, bajecznie kolorowe kostiumy i wyjątkowa scenografia, do tego muzyka – wpadające w ucho i niezwykle rytmiczne utwory..! Po prostu wspaniałe doznania estetyczne. To wszystko bardzo przyciągało uwagę młodych widzów, którzy w skupieniu, z dużym zaciekawieniem przyglądali się przedstawieniu. Należy tez podkreślić znakomitą grę aktorów – to naprawdę była świetną sztuka! Uśmiech, otwarte buzie, rozpromienione policzki dziecięce dawały znaki, że maluchy są zachwycone! Ogromne brawa po zakończeniu spektaklu świadczą o ogromnym zadowoleniu.👏
Mamy nadzieję, że jego głębokie przesłanie o sile poświęcenia się dla kogoś bliskiego i szlachetna wymowa tego spektaklu, na długo zagoszczą w sercach dzieci♥️.