Blog

Dzień Kobiet

8 MARCA, to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy, swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu, chłopcy w naszym przedszkolu w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom. Nie obyło się bez drobnych upominków, kwiatów oraz tradycyjnego sto lat! Dzisiaj, na okoliczność Dnia Kobiet, nasze przedszkole zamieniło się w „STYLOWNIĘ URODY”. W każdej sali przedszkolnej można było skorzystać z różnych zabiegów kosmetycznych oraz usług fryzjerskich. Było także studio tatuażu oraz kolorowe warkoczyki, maseczki, piękne pomalowane paznokcie. Nie zabrakło również groty solnej, z której dziewczynki i także chłopcy, chętnie korzystali. Nie zabrakło także przyjemności kulinarnych – słodkich przekąsek dla dzieci w postaci galaretki z owocami, pysznych ciasteczek i świeżych owoców. Serdecznie dziękujemy Gościom czyli Mamom, które nas dziś wspomagały w działaniach, za zaangażowanie i poświęcony czas. Miło było Was gościć. To był naprawdę wspaniały dzień! 🌷💐🌷 Wszystkim Kobietom, dziewczynom młodszym i starszym życzymy przyjemnego świętowania! Wszystkiego najlepszego!