Blog

Projekt „Mała książka, wielki człowiek”

smart

Gdy słońce świeci lub deszcz z nieba pada, raźnym krokiem do biblioteki maszeruje przedszkolna gromada🚶‍♀️🚶‍♂️🚶‍♀️🚶‍♂️
Dokładnie tak, delikatny deszczyk nam nie przeszkodził i udało się pójść do biblioteki. Przedszkolaki zawsze chętnie odwiedzają to miejsce i również z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w proponowanych aktywnościach. Dzisiaj bohaterką naszej wizyty, była znana i lubiana przez dzieci „Kicia Kocia”. Przedszkolaki wysłuchały bajeczki a następnie rozwiązywały zagadki związane z tą bajką. Przedszkolaki z grupy II uczestniczą w projekcie „Mała książka, wielki człowiek”, dlatego każda wizyta kończy się samodzielnym wyborem książki do wypożyczenia i otrzymaniem kolejnej naklejki na karcie małego czytelnika. Dziękujemy Pani Joli za zaproszenie. Do zobaczenia wkrótce.