Blog

Dzień Dinozaura

„Dawno, dawno temu gdzieś między drzewami, żyły sobie dinozaury z wielkimi zębami. Wielkie miały łapy i ostre pazury, a niektóre dinozaury dosięgały chmury…”🦕
W naszym przedszkolu „Dzień Dinozaura”, to nietypowe święto, które jest obchodzone z wielką przyjemnością, ponieważ dzieci uwielbiają dinozaury. Od samego rana przedszkolaki oglądały przyniesione przez siebie figurki – dinozaury, pluszaki oraz książki o dinozaurach. A tuż po śniadaniu dzieci przeniosły się w ich niezwykły świat, za sprawą przygotowanych specjalnie na tą okazję, dino – zabaw. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o dinozaurach, chętnie też dzieliły się swoją wiedzą. Przedszkolaki dowiedziały się także, kim jest paleontoolog oraz czym się zajmuje. Dzień dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat. A przede wszystkim był dla dzieci duża atrakcją.