BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Tak też dziś było u Nas – dzisiejszy dzień upłynął nam pod hasłem Bal Karnawałowy – Bal Przebierańców. Już od samego rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie, między innymi były to: wróżki, królewny, motylki, pszczółki, zebra, Elzy, policjant, Spider -Man i wiele innych postaci, których nie sposób wszystkich wymienić. Na balu podczas tańców i pląsów zrobiło się niezwykle kolorowo i wesoło. Uśmiech na twarzach dzieci gościł przez cały dzień . Bardzo dziękujemy za prowadzenie baliku Pani Nikoli i Pani Marysii z Agencji Eventowej Show Time, jak zwykle możemy liczyć na waszą pomoc i profesjonalne przygotowanie. Oczywiście była też chwila wytchnienia, mała przerwa na słodki poczęstunek. Kiedy zabawa dobiegła końca, dzieci wzięły udział w sesji zdjęciowej. Dziękujemy za wspaniałą zabawę, rodzicom za przygotowanie niezwykłych strojów. Wyglądaliście wspaniale.