„Kolędowanie”

Wspólne śpiewanie kolęd, to jeden z naszych najpiękniejszych zwyczajów. Dnia 21 stycznia, tj. w minioną niedzielę, niezwykła atmosfera zapanowała w Kościele w Buczu, gdzie odbywało się „Kolędowanie”, między innymi, w wykonaniu naszych przedszkolaków. Dzieci z grupy starszej, zaprezentowały ulubioną i znaną wszystkim kolędę „Przybieżeli do Betlejem” oraz utwór „Jezuniu maleńki „. Podczas występu, nie zabrakło piosenki dedykowanej na okoliczność Dnia Babci i Dziadka. Utwór, który mówił o kwiatach dla naszych „Dziadków” sprawił wiele przyjemności, bo brawa publiczności były ogromne. Koncert, niewątpliwie, zadowolił słuchaczy, dostarczając wielu wzruszeń i przyjemnych wrażeń. Po zakończeniu „kolędowania” mali uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Mamy nadzieję, że wspólny czas z kolędą w tle, długo pozostanie w pamięci. Gratulujemy małym artystom pięknego występu👏. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie♥️. Księdzu Proboszczowi i zespołowi Caritas dziękujemy za zaproszenie.