Dzień Koszuli

Dzisiaj, w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo nietypowy dzień tj. Dzień Koszuli 😊. Przedszkolaki przyszły ubrane nieco inaczej, bo prawie każdy miał na sobie ten element garderoby. Musimy przyznać, że koszule były naprawdę przeróżne: w paski, kratę, gładkie, a także z różnymi nadrukami, w różnych odcieniach kolorystycznych. Dzieci podczas zajęć doskonaliły umiejętność nazywania części koszuli (rękaw, kołnierzyk, mankiet, guzik), jej składania oraz zapinania guzików, które wcześniej dokładnie trzeba było policzyć. Na podsumowanie, każdy przedszkolak podjął działania manualne- plastyczne pod hasłem „Kolorowa koszula” korzystając z różnorodnych technik i przyborów. Prace były bardzo twórcze, pomysłowe i barwne. Fajny był ten poniedziałek- sympatycznie, kreatywnie i po prostu inaczej!