Blog

Ozdabianie świątecznego drzewka

Mikołajki są dniem bardzo wyjątkowym dla wszystkich dzieci! Wiele z nich nie może zmrużyć oka w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja i wypatruje go za oknem.
Również naszym przedszkolakom udzieliła się niesamowita atmosfera. Tuż przed wizytą Św. Mikołaja zabraliśmy się do ozdabiania świątecznego drzewka. Wspólnie zawieszaliśmy bombki, gwiazdki, łańcuchy i kolorowe światełka. Choinki wyglądały prześlicznie, a dzięki nim w naszych salach od razu zrobiło się świątecznie i wyjątkowo!
Nie mogło również zabraknąć listu do Św. Mikołaja. Konkretnie i rzeczowo przedszkolaki przedstawiły swoje prośby poprzez rysunki. List podpisały swoim imieniem i pięknie pokolorowały, aby Mikołaj się ucieszył. Po czym zawiesiły listy na przedszkolnym płocie, aby ułatwić Mikołajowi pracę.