Blog

Musical pt. „Alicja w krainie czarów”

Dnia 15 listopada, najmłodsze dzieci z naszego przedszkola udały się autokarem do Kościańskiego Centrum Kultury, aby obejrzeć spektakl- musical, pt. „Alicja w krainie czarów”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań kulturą, sztuką oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Przedszkolakom bardzo podobały się wykreowane postacie Alicji, Kota, Kapelusznika, Królowej Kier oraz wielu innych fantastycznych postaci. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy i świetnie dopracowany scenariusz, przyciągnęły uwagę małych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Ten spektakl przeniósł wszystkich w krainę pełną tajemnic i niezwykłych przygód. Była to nasza pierwsza, wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!
Jeszcze to powtórzymy, bo warto! Emocje i wrażenia nie do opisania!