Blog

Dzień Pluszowego Misia

smart

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Z tej okazji w poniedziałek 27 listopada przedszkolaki świętowały „Dzień Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie z misiami. Dzieci poznały również historię tego święta oraz bawiły się do znanych misiowych przebojów. Przedszkolaki poznały ulubione przysmaki misia a z darów natury ułożyły jego sensoryczny portret. Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu, świetnej zabawy oraz „misiowych niespodzianek”. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ulubieńcami.🐻
Dobrze wiemy, że misie mają niesłychanie magiczną moc. Sprawiają, że śpi się lepiej, a uśmiech często maluje się na twarzy zwłaszcza tych najmłodszych. Dlatego nie mogło zabraknąć tak magicznie przyjaznego dnia w naszym przedszkolu