DZIĘKUJEMY!

Od samego rana sporo się u nas działo. Już podczas śniadania, tuż przy placu zabaw zaparkowały dwa duże auta dostawcze. Nie da się ukryć, że ciekawość maluchów była ogromna, w dodatku z każdą chwilą wzmagała się i zaczęło narastać napięcie. Trzeba dodać, że już po kilku minutach przedszkolaki zaczęły dopytywać, w jakim celu, po co dokładnie przyjechały te duże samochody – wiadomo przecież, że na codzień, to się nie zdarza. Nie będziemy już trzymać w napięciu, bo zapewne, tak jak dzieci, tak i czytający ten artykuł, są zaciekawieni co się dziś działo w przedszkolu…Informujemy zatem z wielką radością, że mamy nowy sprzęt do zabaw na przedszkolnym placu! Dodamy, że jest to sprzęt bardzo dobrej jakości tj. Firmy Dr Spil z wieloletnim doświadczeniem w konstruowaniu placów zabaw na najwyższym poziomie 😊. Estetyka, funkcjonalność, bezpieczeństwo, odpowiednie i przyjazne materiały dla dzieci. Jesteśmy pod wrażeniem! Na przedszkolnym placu zabaw mamy nowe, solidne, funkcjonalne i atrakcyjne urządzenia. Bardzo dziękujemy Wójtowi Gminy Przemęt – Panu Januszowi Frąckowiakowi, za tę wyjątkową i niepowtarzalną realizację! To naprawdę niesamowita niespodzianka, która dostarczy przedszkolakom wiele przyjemności, ale i wpłynie na stymulowanie i kontrolowanie ich prawidłowego rozwoju psychofizycznego. Ten sprzęt będzie służył nam i kolejnym pokoleniom. DZIĘKUJEMY za tę dużą inwestycję! Jesteśmy zachwyceni! Brawo Gmina Przemęt!