Andrzejki

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki. Był to dzień wróżb oraz wielu zabaw. Rozpoczęliśmy go zajęciami w swoich salach. Była to idealna okazja, aby dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane z andrzejkowymi wróżbami. Maluchy obserwowały lanie wosku przez klucz, poznały znaczenie różnych kolorów, liczb oraz magicznych przedmiotów. Dowiedziały się też, kim mogą zostać w przyszłości, co wzbudziło wiele emocji. Nie zabrakło też ustawiania bucików i magicznych prac plastycznych. Po zajęciach w swoich salach, udały się do sali modułowej, gdzie czekała na nich „Czarownica” Pani Nikola z Agencji Show Time, która poprowadził wspaniała zabawę. Dyskoteka Andrzejkowa przyniosła dzieciom wiele radości, wrażeń oraz wprowadziła czarodziejską atmosferę. Uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. To był bardzo czarodziejski, magiczny oraz wesoły dzień.