Blog

WARSZTATY „Gmina Przemęt przeciw przemocy”

W dniu wczorajszym w naszym przedszkolu miały miejsce warsztaty realizowane w ramach projektu „Gmina Przemęt przeciw przemocy”. Temat warsztatów to „Profilaktyka poprzez zabawę”. Spotkanie zostało przeprowadzone przez Panią Agnieszkę z Centrum Profilaktyki i Uzależnień w Poznaniu. Celem warsztatów było uświadomienie dzieciom, jak ważne jest wyrażanie emocji w życiu każdego człowieka, zarówno tego małego jak i dużego. Dzieci zdobyły wiedzę w zakresie dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Dowiedziały się, że nie należy rozmawiać z osobami których nie znamy. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem brały udział w przeprowadzonych warsztatach. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za przekazane wiadomości i poświęcony czas. Podziękowania kierujemy również Gminy Przemęt, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie za współpracę i chęć organizacji warsztatów w naszym przedszkolu.