Blog

Pasowania ciąg dalszy

Dzisiejszy piątek w naszym przedszkolu upłynął pod hasłem – Pasowania ciąg dalszy. W kolejnych grupach tj. III i IV dzieci przystąpiły do przyrzeczenia poprzedzonego występami artystycznymi oraz zdaniem egzaminu. Przedszkolaki świetnie odnalazly się w swojej roli. Widać, że dzieci w tych grupach są starsze, bo bardziej odważnie prezentowały swoje umiejętności. Było im na pewno łatwiej, bo wiele doświadczeń mają już za sobą. Było pięknie, klimatycznie i solidnie. Urozmaicony program artystyczny, wyszukane rekwizyty… Oj, działo się! Dziękujemy gościom za przybycie, za wspólny czas! Dziękujemy za duże brawa i swietną atmosferę. Mamy nadzieję, że dyplomy oraz drobne upominki sprawiły dzieciom przyjemności. Pierwsze, tak ważne, uroczystości za nami. Działamy dalej, bo z takimi przedszkolakami można wiele.