Blog

Nowe zawody poznajemy

smart

Dzisiaj przed południem, przedszkolaki z grupy I i II, wybrały się na nieco dłuższy spacer niż zwykle…🚶‍♂️🚶‍♀️🍓🚶‍♀️🚶‍♂️🍓🚶‍♀️🚶‍♂️🍓
Odpowiednio przygotowani – ubrani w kamizelki odblaskowe, ustawieni w parach, po wstepnym wprowadzeniu w temat i omówieniu zasad poruszania się w przestrzeni publicznej- dotarliśmy na pole truskawek, na którym czekał już na nas wujek Igorka. Pan Łukasz Adamczewski w ciekawy sposób opowiedział dzieciom o uprawie truskawek oraz o jej odmianach. Wszystkim przedszkolakom bardzo spodobała się możliwość samodzielnego zbioru truskawek do przygotowanych koszyczków. To super zadanie, sprawiło dzieciom wiele radości. Zadowoleni i z przysmakami w koszyczkach, wróciliśmy do przedszkola. Pyszne owoce ze smakiem zostały skosztowane podczas obiadku. Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi oraz Dziadkom Igorka – Państwu Hannie i Tadeuszowi Adamczewskim za zaproszenie, spotkanie i przepyszne truskawki. Z radością wrócimy do Państwa za rok. To było kolejna dawka wiedzy, doświadczeń, emocji. Doradztwo zawodowe skrupulatnie realizujemy i nowe zawody poznajemy!