Nasz Jeżyk

„Mój jeżyku odwiedź nas do przedszkola spiesz….” – to słowa piosenki, której bohater pojawił się dziś w naszym przedszkolu, a dokładniej, w ogrodzie przedszkolnym. Tym samym słowa piosenki okazały się prawdziwe! 🦔 Wczesnym popołudniem, kiedy dzieci korzystając z aury, bawiły się na przedszkolnym placu zabaw zauważyły, że wśród trawy i mchu siedzi mały jeżyk. Ten niecodzienny gość, swoją obecnością sprawił maluchom wiele radości, a tym samym, wywołał ogromne emocje! Dzieci w ciszy i z dużym zachwytem obserwowały małego ssaka, któremu nasza obecność najwyraźniej nie przeszkadzała, bo dłuższą chwilkę pozostał pośród grupy. Bardzo się cieszymy, że jeżyk zamieszkał w pobliskim parku. Mamy również nadzieję, że jeszcze zawita do naszego ogrodu, abyśmy mogli go obserwować i nacieszyć oko tym małym stworzonkiem.