Blog

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś wielki dzień , raz w roku taki wypada, to właśnie dzień każdego małego i dużego
przedszkolaka!! 🤗🤗
Od samego rana gwar w przedszkolu i poruszenie, bo dzieci dobrze wiedziały, że coś się dzieje. To właśnie one, szybko wyczuwają emocje, a jeszcze szybciej niespodzianki.
Specjalnie na okoliczność „Dnia Przedszkolaka, dla naszych kochanych maluchów przygotowaliśmy całą gamę atrakcji. Aby móc skorzystać z niespodzianek dotarliśmy autokarem do Barchlina. Tam, na boisku przy sali wiejskiej, czekały na dzieci dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ogromne bańki mydlane, pluszak miś Ryś, zdrowe chrupki i woda oraz sok do picia. I właśnie wtedy zaczęło się… Muzyka, animacje, zabawa- to było to! Maluchy z uśmiechem na twarzy korzystały ze wszystkich atrakcji. Panie czuwały nad bezpieczeństwem dbając o zachowanie kolejności, a jednocześnie zwracając uwagę, by każde dziecko było zadowolone. Na pamiątkę dzisiejszego wspaniałego dnia przedszkolaki otrzymały dyplom i słodką przekąskę.
Bardzo dziękujemy Sołtysowi wsi Barchlin, Panu Jerzemu Klecha oraz radzie soleckiej wsi Barchlin za użyczenie nam pięknego i bardzo zadbanego terenu przy sali wiejskiej. Na pewno tu jeszcze wrócimy, bo było super!!! Fajne miejsce, fajny klimat! 🎈😊🎈
Dziękujemy Pani Joannie Rodak i Agencji Eventowej ShowTime za zaangażowanie i współpracę na rzecz przedszkola. Pierwsza, świetna imprezka w tym roku szkolnym za nami 🥰