Blog

Certyfikat Wzorowej Placówki

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało „Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury”.😊
Głównym celem realizowanego projektu było zachęcanie do zainteresowania literaturą i promowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków,ale rownież rozwijanie kompetencji kluczowych małych dzieci.
Udział w projekcie przyczynił się, w dużym stopniu, do zaangażowania i aktywności dzieci, ale dzięki temu zostały także zrealizowane cele, osiągnęliśmy niesamowite efekty,które posłużyły maluchom w rozwoju, wychowaniu i edukacji, a tym samym wpłynęły na podniesienie jakości pracy przedszkola.
To była świetna przygoda i wspaniała podróż z Małym Misiem. Realizacja poszczególnych modułów projektu dostarczyła dzieciom nowych wrażeń, radości i bogatych doświadczeń. Wszystkim dzieciom i rodzicom zaangażowanym w realizację „zmisiowanych zadań” bardzo dziękujemy🤗🐻🏆🥰!!!