Blog

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO organizowanego dla przedszkoli z terenu Gminy Przemęt, pt.” Przyroda wokół nas – mieszkańcy przemęckich lasów, pól i łąk”.
W konkursie brało udział 9 przedszkoli z naszej gminy, w tym również oddział zerowy przy Szkole Podstawowej w Buczu. Zgłoszonych prac było łącznie 135. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie i estetycznie, zgodnie z tematyką. Jury konkursowe w składzie – Pani Jolanta Skorupińska i Pani Jadwiga Kasperska, wyłoniło nastepujących zwycięzców. W kategorii wiekowej 3-4 latki:
I miejsce: Gaja Zygmanowska ( Przedszkole Kaszczor),
II miejsce: Aleks Łęczyński ( Przedszkole Bucz),
III miejsce: Julia Thiel ( Przedszkole Nowa Wieś).
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Ksawier Łęczyński ( Przedszkole Bucz),
Ignacy Prais ( Przedszkole Nowa Wieś),
Wiktoria Czachowska ( Przedszkole Bucz),
Tymon Grzesiecki (Przedszkole Bucz),
Aleksander Flieger ( Przedszkole Przemęt).
Natomiast, w kategorii wiekowej 5-6 latki, jury wyłoniło nastepujących poszczególnych zwycięzców:
I miejsce: Natan Skorupiński ( Przedszkole Kaszczor),
II miejsce: Hanna Jankowska ( oddział 0 przy SP Bucz),
III miejsce: Małgorzata Bednarska (Przedszkole Starkowo).
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Wiktoria Błażejak (Przedszkole Bucz),
Wojtek Kaźmierczak ( oddział 0 przy SP Bucz),
Franciszek Frąckowiak ( Przedszkole Mochy),
Olga Czapczyk (Przedszkole Radomierz),
Maciej Daszkiewicz ( oddział 0 przy SP Bucz),
Alan Nowak ( oddział 0 rży SP Bucz),
Maja Radzio ( Przedszkole Osłonin).
Laureaci otrzymają dyplomy oraz upominki. Autorzy wszystkich prac biorących udział w konkursie otrzymają dyplomy. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Zapraszamy również do podziwiania prac konkursowych na wystawach w dwóch Gminnych Bibliotekach tj. Biblioteka w Buczu oraz Biblioteka w Kaszczorze. Miło nam bardzo, że tak licznie wzięliście udział w zaproponowanym przez nas konkursie. Drzemie w Was ogromny potencjał i talent! Brawo Wy!!!!