Blog

Wycieczka do Muktikina w Lesznie

Dzisiaj nasze przedszkolaki wybrały się autokarem na wycieczkę do Muktikina w Lesznie. W ramach akcji ” Moja pierwsza wizyta w kinie” nasze maluchy miały możliwisc poznać kino od kulis. Dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w kinie, poznały w jaki sposób wyświetlany jest film na dużym ekranie, oraz poznały obowiązki pracowników kina. Nie zabrakło zapoznania z procesem powstania popcornu oraz jego skosztowania. Dzieci zdecydowanie z pośród smaku karmelowego i słonego wybraly ten drugi. Na koniec obejrzelismy bajkę pt. ” Jeżyk i przyjaciele”. Seans bardzo się dzieciom podobał. Przedszkolaki oglądały z wielkim zaciekawieniem zajadając przy tym popcorn. Bardzo nam się takie wyjazdy podobają chętnie wrócimy. Dziękujemy pracownikom kina za miłe przyjęcie!