Blog

Wycieczka do Boszkowa

Dzisiejszy dzień spędziliśmy wśród natury, wody i piasku. Przedszkolaki wybrały się bowiem na wycieczkę do Boszkowa, aby miło spędzić czas na zabawie w otoczeniu plaży i jeziora. Nie zabrakło biegania, zabawy przy muzyce i moczenia stópek na brzegu wody. Dziecięcą radość podkreśliły lody świderki, które bardzo dzieciom smakowały. Sporą atrakcją był obiad serwowany we Włoszakowicach w Restauracji Riposta. Dziękujemy za pyszną pizzę i cudowne przyjęcie. Na zakończenie tak pięknego dnia wróciliśmy autokarem do Boszkowa, aby tam pójść na stację PKP i przejechać się pociągiem do pobliskiej Błotnicy. Ten pomysł dzieciom spodobał się chyba najbardziej. To był naprawdę strzał w dziesiątkę! Cała wycieczka była niesamowita – piękna okolica, przyroda (kaczki, łabędzie), świetna pogoda – po prostu mega przygoda! Dziękujemy Pani ze sklepu w Boszkowie za sponsoring. Dziękujemy właścicielom oraz obsłudze Restauracji Riposta – świetna atmosfera, pyszny obiadek i super przygotowanie! To był wyjątkowy dzień! Można śmiało powiedzieć- Mega Wrażenia!
Ps.Pani Dyrektor – pomysł na tę wycieczkę sprawdził się w 100 %. Dziękujemy! Tak trzymać!