Blog

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno…”

Dzień 14 czerwca 2023r.- dla jednych zwykły dzień, ale dla innych (dla nas) to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń. Tego dnia w „Chacie u Kowala” w Kluczewie odbyło się miłe spotkanie – „Pożegnanie starszaków”! Wspólnie spędzony rok w przedszkolu szybko minął, a był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, Rodziców i wychowawców, opiekunów. Podczas spotkania przedszkolaki zaprezentowały krótką część artystyczną. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy, upominki i tablo. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor i Rodziców. Dziękujemy Rodzicom za zaproszenie i wspólnie spędzony czas, pomoc oraz wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu, dalszego kreatywnego działania i rozwoju oraz nowych przyjaźni. Powodzenia!