EVENT PRZEDSZKOLNY

Zaledwie 2 dni minęły, a my wciąż wracamy myślami do naszego Eventu Przedszkolnego, który miał miejsce w środowe popołudnie. Zorganizowaliśmy to przedsięwzięcie na terenie Ośrodka Wczasowego Krokus w Wieleniu. Najpierw występy artystyczne przedszkolaków, a później już tylko zabawa. Moc atrakcji – zjeżdżalnie małe i duże, tarcza, basen z piłeczkami, krowa, mega klocki, maskotki/pluszaki – mnóstwo tego było. Stoisko z kolorowymi warkoczykami i malowaniem twarzy. Do tego wata cukrowa, popcorn, świeży placuszek, soczki i kielbaska z ogniska… Tak, to wszystko dla naszych maluchów i dla wszystkich gości. Było nas wielu i dlatego była atmosfera! Ludzie tworzą klimat miejsca i my to właśnie zrobiliśmy. W tak urokliwym zakątku Gminy Przemęt, jakim jest Ośrodek Krokus w Wieleniu, mogliśmy pobyć razem i sprawić trochę przyjemności dzieciom i dorosłym. Dziękujemy Rodzicom, Dzieciom, Waszym Rodzinom za przybycie, za wspólny czas i zabawę. Dziękujemy za obecność, ciepłe słowa i slodkie upominki Wójtowi Gminy Przemęt Panu Januszowi Frąckowiakowi i Przewodniczącej Rady Gminy Pani Elżbiecie Wita. Dziękujemy Alicji i Krzysztofowi Słonina za przemiłe przyjęcie, wsparcie i pomoc w organizacji Eventu. Dziękujemy Joannie Rodak i Agencji Eventowej ShowTime za zaangażowanie oraz obsługę w kilku aspektach naszejj imprezy. Wasze ❤, które jest otwarte na drugiego człowieka, zwlaszacza ma dzieci jest ogromne!!! Cieszymy się, że Jesteście zawsze z nami i dla nas! Razem możemy więcej! Razem możemy Wszystko dla najmłodszy h, których uśmiech i zadowolenie jest bezcenne! Kłaniamy się nisko! Pozdrawiamy cieplutko, Kochani! Polecamy się na przyszłość!
Ps.Zdjęcia i filmiki wykonane z drona przez Rodziców i Rodzeństwo przedszkolaka Adasia – Dziękujemy!