Blog

II Gminny Turniej Wiedzy „Przemęt – nasza zdrowa, mała ojczyzna”

Dziś odbył się II Gminny Turniej Wiedzy „Przemęt – nasza zdrowa, mała ojczyzna”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Przemęcie. Nasze Przedszkole reprezentował zespól w 4 – osobowym składzie: Nadia Łęczyńska, Nikola Śleboda, Izydor Szymański i Leon Szymkowiak. Starszaki wykazały się ogromną wiedzą na temat naszej gminy i kraju. Bardzo cieszymy się z ich wiedzy i odwagi oraz gratulujemy – spisały się na medal👏🥇 Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i za upominki ❤️ Podziękowania składamy również Rodzicom, którzy przybyli ze swoimi dziećmi, aby ich wspierać i kibicować👍 To dzięki Wam nasze zdolne przedszkolaki mogły sprawdzić swoją wiedzę. Poprzez takie działania już od najmłodszych lat kształtujemy tożsamość regionalną i narodową oraz utrwalamy wiedzę związaną z dziedzictwem kulturowym i historycznym naszej małej i wielkiej ojczyzny