Blog

W marcu jak w garncu!

W marcu jak w garncu! 😉 Dzisiejszy dzień przyniósł ze sobą nieoczekiwaną niespodziankę – zimową aurę, a wraz z nią śnieg!😊 Już podczas zajęć, spoglądając za okno, zastanawialiśmy się, w jaki sposób wykorzystać biały puch…Dzieci dyskretnie rozmawiały że sobą na temat spaceru, lepienia bałwanka, rzucania śnieżkami. Czego nie robi się dla naszych maluchów🥰?! Zadbaliśmy o właściwe przygotowanie do wyjścia na zewnątrz- wszyscy zappatrzeni w ciepłe kurteczki, obuwie, czapki, szale, a nawet rękawiczki. Potem tylko sprawdzenie, czy wszystko na swoim miejscu i można maszerować do parku. A co dalej..? Ciąg dalszy na fotorelacji poniżej😉. Było cudnie! Wszyscy zadowoleni, roześmiane i rozgrzani. Zabawy na śniegu to spora dawka energii i dobrego humoru – polecamy wszystkim!☺️