Blog

SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZEM

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłego gościa, żołnierza Pana Patryka Nowak – Tatę naszego przedszkolaka Ethana. Dzieci podczas tego spotkania dowiedziały się, że żołnierze nie tylko bronią kraju, ale też pomagają w sytuacjach kryzysowych oraz biorą udział w misjach pokojowych poza granicami kraju. Pan Patryk zaprezentował i omówił różne elementy swojego umundurowania oraz zawartość plecaka żołnierskiego. Duże zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudziło wyposażenie żołnierskiego plecaka. Dzieci z uwagą słuchały wyjaśnień, po co żołnierzowi potrzebny jest hełm, maska przeciwgazowa i co żołnierz robi na poligonie. Przedszkolaki miały okazje zadać wiele ciekawych pytań, przymierzyć różne żołnierskie nakrycia głowy i kamizelkę. Tematyka wojskowa zainteresowała nie tylko chłopców, ale również dziewczynki, które z ogromnym zaciekawieniem oglądały i przymierzały elementy wojskowe☺️
Bardzo dziękujemy Panu Patrykowi za ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu i życzymy samych zaszczytnych chwil w służbie Ojczyźnie