Blog

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, to ważne święto dla każdej Pani – tej dorosłej, nastoletniej oraz najmłodszej. Panowie w każdym wieku, właśnie tego dnia, tj.8 marca, niemalże „stają na głowie”, aby każda dama (mała czy duża), czuła się wspaniale.
Dzisiaj, na okoliczność Dnia Kobiet, nasze przedszkole zamieniło się w specjalistyczne gabinety – powstało w ten sposób wyjątkowe Centrum Odnowy Biologicznej & Spa. Każda sala przedszkolna proponowała niepowtarzalne zabiegi oraz uslugi fryzjerskie, kosmetyczne itp. Nie zabrakło groty solnej, z której chętnie korzystały nie tylko dziewczynki, ale i chłopcy. Oni również z ogromnym entuzjazmem brali udział w zabawie. Tatuaże, kolorowe warkoczyki, odżywcze witaminowe maseczki…oj, sporo się działo! Trzeba przyznać, że nasze urocze małe kobietki, miały w czym wybierać. Nie zabrakło przekąsek w postaci słodkości i owoców, które chętnie podjadali wszyscy. Miło było patrzeć na uśmiechnięte dziewczynki, które ubrane w wygodne szlafroki, mogły skorzystać z dziecięcego manicure, makijażu, siłowni czy salonu fryzjerskiego. Odpoczynek na leżaku z maseczką na twarzy przy relaksacyjnej muzyce w grocie solnej, okazał się strzałem w dziesiątkę! Nasi chłopcy dołożyli wszelkich starań, żeby dziewczyny poczuły się zrelaksowane, wypoczęte i zadowolone. Tradycyjne „100 lat”, składanie życzeń, wreczanie dyplomów i …upominki! Tym razem były to przepaski z dużą kokardą. Dodać trzeba ,że przypadły dziewczynkom do gustu.
Serdecznie dziękujemy Mamom przedszkolaków za zaangaźowanie i dzialania z wykorzystaniem umiejętności zawodowych oraz zdolności. Miło było Was gościć, Drogie Mamy i móc wspólnie bawić się na rzecz najmłodszych. Rodzicom polecamy takie zabawy w domu, bo naprawdę WARTO!