Blog

Akcja edukacyjna „My Nie gryziemy”!

Dziś od rana mieliśmy przyjemność gościć w przedszkolu Fundację pani Ewy Naworol, której głównym celem jest poszerzenie świadomości i edukacja obecnych i przyszłych właścicieli psów. Dzięki udziale w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „My Nie gryziemy”, nasze przedszkolaki dowiedzialy się, jak należy zachować się w obecności psa, poznały język psi – postawa psa podczas jego emocji, oraz jak karmić i dbać o swojego pupila. Nie zabrakło również cennych wskazówek, np. jak zachować się i jaką przyjąć postawę, gdy pies nas zaatakuje. Było to bardzo ciekawe spotkanie z psami i ich właścicielem, które dostarczyło nam sporo emocji i przydatnej wiedzy. Dziękujemy za pełen profesjonalizm w prowadzeniu warsztatów, za miłą i serdeczną atmosferę i bardzo ciepłe podejście do małych dzieci. To były wyjątkowe wrażenia, tym bardziej, że sporo maluszków pokonało dziś barierę strachu, lęku w obcowaniu z psem. Pomimo obaw dały radę. To dla nich nowa sytuacja, która wniosła nowe emocje i doświadczenia do ich życia. BRAWO KOCHANI!