Blog

BAL PRZEBIERAŃCÓW

Dzisiejszy dzień, upłynął pod hasłem BAL KARNAWAŁOWY, BAL PRZEBIERAŃCÓW! Udział w balu brało wiele ciekawych postaci, bajkowych bohaterów znanych z literatury dziecięcej. Miło było gościć w progach przedszkolnych i na sali balowej min. wróżki, królewny, motylki, pszczółki, zebrę, Elzę, policjantów, Spider -Mana, pirata i wiele innych postaci, ktorych nie sposób zliczyć i wymienić. Na balu podczas tańców i pląsów zrobiło się niezwykle kolorowo, wesoło i zabawnie. Wszystkie zaproszone postaci wypadły przepięknie i tym samym świetnie się bawiły – uśmiech na twarzach dzieci gościł przez cały dzień. Wyraz twarzy, gesty, rozpromienione oczy i policzki dawały jasny przekaz- JEST WSPANIALE! Oczywiście znalazł się też czas na chwilę oddechu i słodki poczęstunek dla rozbawionych przedszkolaków. Chrupki, ciasteczka owoce, soczek, woda i herbatka do wyboru. Warto dodać, że animacje prowadzone przez profesjonalistkę niesamowicie wpłynęły na jakość zabawy i emocje. Kiedy czas tańców dobiegł końca, dzieci wzięły udział w sesji zdjęciowej, którą w sposób bardzo profesjonalny (niesamowite podejście do mego dziecka), poprowadził fotograf. Dziękujemy wszystkim maluszkom i starszakom za świetną zabawę! Kochani, wyglądaliście niepowtarzalnie, zatem podziękujcie Rodzicom za przygotowanie strojów, ale także za kreatywność i pomysłowość!