Blog

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w 31 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy♥️, którego gospodarzem jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Przedszkolaki zaprezentowały góralską część artystyczną, ukazując swoje zdolności taneczne. Bardzo cieszymy się z ich prezentacji artystycznej oraz gratulujemy👏 Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i za słodką niespodziankę🤗
Podziękowania składamy również Rodzicom, którzy przybyli ze swoimi dziećmi, aby włączyć się w tak szczytną akcję jak WOŚP♥️ To dzięki Wam nasze przedszkolaki mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne szerszej widowni🤩
Poprzez takie działania uczmy dzieci od najmłodszych lat odpowiedzialności, wrażliwości oraz umiejętności dzielenia się z innymi❣️🥰