Blog

Zadania z kalendarza adwentowego

W naszym przedszkolu świąteczne przygotowania cały czas trwają.
Dzisiaj dzieci z grupy III, wykonały kolejne zadanie z kalendarza adwentowego. Samodzielnie wykleiły łańcuch na choinkę z pasków papieru. Następnie obejrzały Świąteczną Opowieść pt. „Pierwsza Gwiazdka”. Dzieci przyniosły z domu małe poduszki, aby w trakcie oglądania seansu zrelaksować się i poczuć jak w kinie. Nie zabrakło również przysmaków – chrupki i popcorn bardzo przypadły dzieciom do gustu. Po wykonanych zadaniach, z którymi nasze średniaczki świetnie sobie poradziły, otworzyliśmy wspólnie aż 2 prezenty spod choinki. Dzisiejszy dzień spędziliśmy w radosnej, światecznej atmosferze.
PS. Serdecznie dziękujemy pomocnym Elfom – rodzicom z naszej grupy za przygotowanie ciekawych i pomysłowych prezentów. Bez waszego zaangażowania nie byłoby naszego kalendarza.