Blog

Wyniki konkursu plastycznego!

OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. ” Portret Świętego Mikołaja”.
W konkursie wzięły udział 44 prace plastyczne, które wpłynęły także od dzieci z oddziałów zerowych Szkoły Podstawowej w Buczu. Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały wykonane zgodnie z regulaminem. Wszystkie były bardzo staranne oraz pomysłowe. Przedszkolacy wykazali się ogromną kreatywnością. Jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców.
Gr. I
Miejsce:
I Tymoteusz Grzesiecki
II Szymon Śleboda
III Wiktoria Skoracka
Gr. II
Miejsce :
7I Hubert Jankowiak
II Michał Kaźmierczak
III Marta Kozłowska
Gr. III
Miejsce:
I Maksymilian Wojdowski
II Sandra Marach
III Marcel Kasperski
Gr.IV
Miejsce:
I Nikola Śleboda
II Melania Matuszczak
III Wiktoria Błażejczak
Gr. OA
Miejsce:
I Oliwier Dąbrowski
II Jakub Jakielczyk
III Roman Pavliuk
Gr. OB
Miejsce:
I Oriana Mikołajczak
II Miłosz Kazmierski
III Max Pawłowski
Pozostałe prace biorące udział w konkursie zasługują na wyróżnienie, a ich autorzy także otrzymują upominki. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, za odzew na naszą propozycję poprzez tyle kreatywnych prac. Gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych. Brawo Wy!