Blog

Warsztaty zdobienia bombek

W dniu dzisiejszym, kontynuując działania proświąteczne, w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy świąteczne warsztaty bombkowe dla wszystkich przedszkolaków. Każde dziecko, podczas zajęć samodzielnie wykonało bombkę wg własnego pomysłu-wyboru koloru i wzoru. Instruktorzy wykazali wiele cierpliwości i empatii podczas prowadzenia warsztatów. Nawet jeśli potłukły się bombki, nie bylo to żadną przeszkodą w wykonywaniu kolejnej. Cóż, takie sytuacje zdarzają się każdemu. Działania dostarczyły przedszkolakom mnóstwo radości, nowych wrażeń i emocji. Na pewno wyzwoliły w dzieciach poczucie kreatywności i rozwinęły i wyobraźnię twórcza, a przede wszystkim wprowadziły wszystkich w magiczny klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To był kolejny wspaniały dzień, kolejne nowe doświadczenia. Atmosfera świateczna, widać rozgościły się u nas na dobre! Jest świetnie, zatem chwilo trwaj!!! 😊