Blog

Spotkanie z Gwiazdorem i alpakami

Dziś był dzień inny taki- odwiedził nas Gwiazdor i alpaki! Przed południem dzieci usłyszały dźwięk dzwonka. Oczywiście, od razu domyśliły się, że to może być Gwiazdor, którego spodziewały się i nas którego czekały z niecierpliwością. Radość i niespodzianka byla ogromna, bo okazało się, że gość przybył wraz z alpakami, które świątecznie przystrojone , rozgościły się w ogrodzie przedszkolnym. Radość w oczach naszych maluchów, roześmiane buzie, frajda że spotkania – niesamowite! Alpaki pozwoliły pogłaskać się, dotknąć, przytulić, a nawet nakarmić. Trzeba przyznać, że marchewkę wprost uwielbiają, a Pani Karolina dodała, że jest to ich ulubiony przysmak. Alpaki Companiero i Elfik bardzo spodobały się przedszkolakom, a Gwiazdor sprawił przyjemność obdarowania prezentami. Bylo mnóstwo wrażeń i emocji. Byla Radość i Uśmiech! Sesja fotograficzna z Gwiazdorem i Alpakami jest tego dowodem. Zapraszamy do oglądania naszych Kochanych Milusińskich!
Ps. Dziękujemy Karolinie
i Szymonowi!!!