Blog

Spotkanie w Bibliotece

Wiek przedszkolny, jest doskonałym okresem na rozbudzanie wśród najmłodszych zainteresowań czytelniczych. W związku z tym, chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia Pani Jolanty Skorupińskiej i odwiedziliśmy Bibliotekę w Buczu. Podczas wizyty w Bibliotece, dzieci miały możliwość zobaczenia wystawy prac konkursowych pt. „Mój przyjaciel – Miś Pluszowy”, której laureatami zostali nasi przedszkolacy – Bardzo serdecznie gratulujemy! Ogromne zainteresowanie dzieci wzbudziła bajka z wielką pacynką pt. „Miód Pana Niedźwiadka”, czytana przez Panią Jolę. Podczas zajęć w Bibliotece, przedszkolaki wzięła udział w różnorodnych zabawach zorganizowanych przez Panią Jolę. Między innymi dzieci miały możliwość poznania różnorodnych bajek, w których bohaterami były oczywiście misie, chętnie oglądały ilustrowane książki z działu dziecięcego. Na zakończenie dzieci stworzyły swojego bibliotecznego misia, którego zabrały do domu. Czas spędzony w bibliotece był świetną i niezapomnianą zabawą.
Pani Jolu – DZIĘKUJEMY!