Blog

Rok 2022 dobiega już końca

Rok 2022 dobiega już końca. Przed nami nowe otwarcie i kolejny pełen planów, marzeń, ale i wytężonej pracy, rok 2023! Mamy wielką nadzieję, że minione 12 miesięcy spędzone z nami, było dla Was wyjątkowo udane i pozostawi w pamięci mnóstwo wspaniałych wspomnień! Cieszymy się, że Jesteście z nami. Miło nam patrzeć, jak dzięki naszej pracy i kolejnym dzialaniom, które realizujemy, rośnie liczba pomysłowych przedsięwzięć, nowych projektów i ciekawych wyzwań. Sądzimy, że w 2022 roku zaskoczyliśmy Was wielokrotnie, a przygotowane niespodzianki, atrakcje, kreatywne zajęcia przypadły do gustu zarówno Wam Drogie Dzieci, jak i Wam Drodzy Rodzice. Dziękujemy za codzienne spotkania, za współpracę, za pomocną dłoń. Dziękujemy za dialog, za porozumienie i wspólnie wypracowane i zrealizowane inicjatywy. Dziękujemy ludziom z naszego środowiska, władzom Gminy Przemęt i wszystkim, którym bliska jest edukacja i wychowanie malego dziecka. Zostańcie z nami w 2023 roku! Razem możemy jeszcze więcej! Życzymy Dobrego Roku, pozytywnej energii, wzajemnego poszanowania i życzliwości. Pozdrawiamy!
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu😊