MIKOŁAJKI

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”?
Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dziś w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień – „MIKOŁAJKI”, w którym królował kolor czerwony♥️ Wszystkie dzieci już od samego rana ubrane w mikołajkowe czapki z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Przedszkolaki z ogromną radością przywitały Mikołaja? We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał prezenty. W trakcie oczekiwań na Mikołaja dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne, wykorzystując różnorodne techniki sprawiliśmy, że każda praca była piękna i oryginalna. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!