Blog

Ktoż z nas nie lubi niespodzianek..?

Ktoż z nas nie lubi niespodzianek..? Jesteśmy przekonani, że tych nigdy za wiele, szczególnie dla dzieci, ale również dla dorosłych. Żyjemy w społeczeństwie, w środowisku i razem współpracujemy, współdziałamy. Jesteśmy ze sobą, dla siebie. Mając więc na względzie świadomość bycia w społeczności przedszkolnej, ale i gminnej, postanowiliśmy sprawić radość, a tym samym złożyć życzenia władzom i pracownikom Urzędu Gminy Przemęt. To cały sztab ludzi, z którymi dane jest nam współpracować. Wiemy, że tworzymy wspólnie jedną społeczność – wyjątkową gminę – dlatego udaliśmy się do Urzędu Gminy z kolędą, Gwiazdorem, upominkami i życzeniami oraz świątecznymi alpakami. Dziękujemy Panu Wójtowi Januszowi Frąckowiakowi za przemiłe przyjęcie. Dziękujemy Panu Wicewójtowi Waldemarowi Kalitka, Pani Skarbnik Bożenie Ćwiklińskiej oraz Paniom z Wydziału Oświaty za spotkanie. Dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy Przemęt za przesympatyczny kontakt i serdeczne gesty. Cieszymy się, że Was mamy! Świetny Urząd i świetna Gmina – tak trzymać! Dobrych Świąt życzymy i świątecznie pozdrawiamy!