Blog

„Kolęda o ludzkim zrozumieniu…”

„Kolęda o ludzkim zrozumieniu…” Koncert świąteczny za nami. Dziękuję wszystkim, którzy byli dzisiaj z NAMI. Niesamowicie budujące jest prezentować się na scenie, dla tak licznie przybyłej publiczności. To zaszczyt, występować dla naszego środowiska i nie tylko. Dziękuję gościom, którzy przyjęli zaproszenie. Dodam, że byli wśród nich: Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt Pani Elżbieta Wita, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Buczu Pan Bartłomiej Górny, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Pan Szymon Piechowiak, Sołtys Wsi Bucz Pan Bartosz Frydryszak, Sołtys Wsi Popowo Pan Jan Haremza , Przyjaciele z Gminy Lipno – Pani Małgorzata Trąbała i Pani Emilia Walkowska oraz z Gminy Wijewo – Pani Dorota Wolniczak. Ogromne podziękowania dla Rodziców naszych przedszkolaków, którzy nam pomagali i współpracowali z nami, którzy wzięli udział w Koncercie wraz ze swoimi rodzinami, bliskimi i znajomymi. Dziękuję z całego serca Radzie Rodziców za okazaną pomoc i wsparcie. Brawo Wy, Kochani! Dziękuję, że Jesteście! To było magiczne popołudnie. Mam nadzieję, że dostarczyliśmy Wam sporą dawkę energii i świątecznej atmosfery. Wspólnie udało się stworzyć iście bajkowy klimat. Dziękuję Maciejowi Mucherskiemu, za profesjonalną oprawę muzyczną i wokalną. Tobie Lauro Szczudlarko kochana, również dziękuję! Nie pominę Asi i Marysi z Agencji Eventowej ShowTime – dziewczyny, jesteście niesamowite! Moim wyjątkowym PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA w BUCZU dziękuję za to ,że po prostu są i robią kawał dobrej roboty!!! Dziękuję wszystkim dzieciom- wyjątkowym, niepowtarzalnym, cudownym i mega zdolnym PRZEDSZKOLAKOM! Jest motywacja, jest power, jest świetnie!🥰 Łączę pozdrowienia świąteczne! E.Kaczmarek