BAL CHOINKOWY

Okres świąteczny w naszym przedszkolu upływa nam bardzo miło. Wiele się dzieje… Dzisiaj odbył się BAL CHOINKOWY był bajeczny i uczestniczyło w nim wiele świątecznych postaci?? W salach przedszkolnych można było spotkać Aniołki, Elfy, Mikołajki, Renifery, … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło wraz z Panią Mikołajową, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Największy zachwyt wywarł na dzieciach taniec w bańkach mydlanych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci wzięły udział sesji zdjęciowej. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.