Blog

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Jesienne nastroje, emocje w naturze”

OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Jesienne nastroje, emocje w naturze”. W konkursie wzięło udział 30 prac plastycznych. Wszystkie wykonane zostały zgodnie z regulaminem. Z ogromną przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły naszych przedszkolaków. Wszystkie prace wykonane zostały bardzo starannie i z dużym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że dzieci nadal będą rozwijać twórczość plastyczną, ponieważ takich talentów można im tylko pozazdrościć. Jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:
Gr. I
Miejsce:
I : Wiktoria Czachowski
II : Amelia Bonkowska
III: Szymon Dominiczak
Gr. II
Miejsce:
I: Józef Pluciniczak
II: Hanna Mikołajczak
III: Gracjan Marcinkowski
Gr. IV
Miejsce:
I: Izydor Szymański
II: Magdalena Skoracka
III: Wojtek Babuszkiewicz
Pozostale prace biorące udział w konkursie zasługują na wyróżnienie, a ich autorzy także otrzymają upominki. Liczy się chęć działania, motywacja i pomysłowość.
Serdecznie dziękujemy za niesamowity wkład pracy. Dziękujemy, za udział w konkursie, gratulując zwycięzcom. Jesteśmy dumni, że mamy w środowisku przedszkolnym takie zdolne maluchy.
Zachęcamy do oglądania wystawy prac konkursowych w Bibliotece w Buczu. Pani Joli Skorupińskiej składamy podziękowania za zaangażowanie i włączenie się w naszą inicjatywę- jak zawsze możemy liczyć na współpracę! Pozdrawiamy jesiennie.