Blog

Pasowanie na Przedszkolaka

W miniony poniedziałek tj. 7 listopada, w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka, średniaka i starszaka”. Był to szczególny dzień dla najmłodszych dzieci, które we wrześniu przekroczyły próg przedszkola. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej, nastąpiło ślubowanie i akt pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor przy pomocy magicznego ołówka, zapraszając tym gestem dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, w których dzieci dzisiaj przyszły do przedszkola, a mianowicie były to kolorowe skarpetki, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach przedszkolaków. Był to radosny i pełen wyjątkowych wrażeń dzień.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność i liczne brawa, które dodały otuchy i były dużą motywacją dla przedszkolaków podczas uroczystości. Wszystkim dzieciom gratulujemy udanych występów oraz życzymy mnóstwo radości, dobrej zabawy, ciekawych odkryć i poszukiwań oraz niepowtarzalnych chwil podczas pobytu w przedszkolu.