Blog

Występ artystyczny naszych przedszkolaków…

Dzisiejsze południe, okazało się wyjątkowym przeżyciem dla starszych przedszkolaków. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pięknej uroczystości z okazji wręczenia medali za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. W Restauracji Rueda w Buczu, świętowały dziś pary małżeńskie z terenu Gminy Przemęt. Nasze przedszkolaki zaprezentowały na tę okoliczność specjalnie przygotowany program artystyczny. Uroczystość miała bardzo podniosły charakter- przemówienie i życzenia Wójta naszej Gminy Pana Janusza Frąckowiaka, wywołały sporo emocji i wzruszeń. Atmosfera, która panowała w Sali Bankietowej była ciepła i serdeczna.
Wszystkim Jubilatom, jeszcze raz mówimy głośno WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i gratulujemy tak długoletniego, zgodnego pożycia małżeńskiego, życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu oraz kolejnych, wspaniałych Jubileuszy. Cieszymy się, że mogliśmy być dziś z Wami. Cała przyjemność po Naszej stronie. Z wyrazami uznania i szacunku- dyrektor, pracownicy oraz dzieci Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu. PS. Paniom(pracownikom) Urzędu Gminy Przemęt, bardzo dziękujemy za przesympatyczną współpracę podczas organizacji naszych występów.