Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – święto, obchodzone corocznie 20 września – również w naszym przedszkolu. W tym dniu, rozmawialiśmy sobie o znajomości przedszkola jako budynku (pomieszczenia), ale również, jako naszej małej rodziny. Dzisiejsze zajęcia przygotowane dla maluszków stanowiły ogrom wrażeń, dużą dawkę zabawy i rozrywki. Przyjemność te miały na celu integrację grupy, wspólne emocje oraz wyzwolenie dziecięcej radości w kontaktach z rówieśnikami. Nasze przedszkolaki wyszły dzisiaj z przedszkola roześmiane, zadowolone, z dyplomem przedszkolaka oraz kolorowym balonikiem. Uśmiech dzieci, jak zawsze, jest dla nas najważniejszy! Niech żyją PRZEDSZKOLAKI! ŻYCZYMY WAM, DROGIE DZIECI, TYLKO WYJĄTKOWYCH I PIĘKNYCH DNI!

Galeria od 2019