Blog

Wakacyjne spotkanie z bajkami w Bibliotece!

W miniony poniedziałek, przedszkolaki udały się do pobliskiej biblioteki -Filia w Buczu, gdzie uczestniczyły w wakacyjnym spotkaniu z bajkami. Podczas spotkania dzieci rozwiązywały zagadki, utrwalały wiadomości na temat znanych i lubianych bajek, rozpoznawały postacie bajkowe i rozpoznawały tytuły. Bardzo chętnie wzięły udział w działaniach plastycznych, które pokazały ich kreatywność, ale i zdolności artystyczne. Czas spędzony w bibliotece, to kolejne doświadczenia i nowe emocje. Warto dodać, że obcowanie z książkami pobudza wyobraźnię, kształtuje charakter, rozwija myślenie, ale również pomaga zrozumieć, jakie i jak bardzo ważne w życiu są wartości (dobro, szacunek, życzliwość itp.). Bardzo dziękujemy Pani Joli za zaproszenie oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych zajęciach. Wakacyjnie pozdrawiamy!!!

Galeria od 2019