Blog

Światowy Dzień Fotografii

W miniony piątek w przedszkolu zorganizowaliśmy kolejny fajny dzień, który zapisał się w kalendarzu świąt nietypowych, a mianowicie Światowy Dzień Fotografii. Podczas zajęć dla dzieci dominowała tematyka związana z fotografią. Wakacje jeszcze trwają, ale już za chwilę będziemy je tylko wspominać. A jak wspomnienia z wakacji, to oczywiście zdjęcia, które upamiętniają te wyjątkowo spędzone chwile. Światowy Dzień Fotografii, to doskonała okazja, aby poznać pracę fotografa oraz ciekawostki z nią związane. Nasi przedszkolacy dowiedzieli się między innymi, że każdego dnia robimy cztery i pół miliarda zdjęć….pytań nie było końca – ile to jest??? Do tego mnóstwo informacji na temat tworzenia, obróbki i poszukiwania ciekawych ujęć. Na koniec zajęć, podsumowaniem tematyki była praca plastyczna pt. APARAT FOTOGRAFICZNY. Podczas zajęć dzieci świetnie się bawiły – choćby w pozowanie do zdjęć, czy wybieranie fajnych miejsc do ich robienia. Było po prostu inaczej! Pozdrawiamy

Galeria od 2019