Blog

Pierwszy Dzień Lata – 21 czerwca

W naszym przedszkolu przywitaliśmy dziś lato, a dokładnie, jego pierwszy dzień. Podczas zajęć, odbyły się rozmowy, prezentacje na temat wyjątkowe, bo ciepłej, letniej, nadchodzącej pory roku. Z uwagi na to, że LATO to ulubiona pora naszych przedszkolaków, opowieści nie było końca. Dzieci chętnie opowiadały o planach wakacyjnych (gdzie pojadą na wakacje lub gdzie chcieliby się wybrać), porównywali morze i góry. Zdecydowanie wygrało morze i jezioro, jak sami powiedzieli nad morzem jest super zabawa w piasku i wodzie. Nie mogło zabraknąć wspólnych tańców, piosenek oraz zabaw ruchowych przy muzyce wakacyjnej. Radości nie było końca. Na podsumowanie zajęć, dzieci wykonały kreatywne prace plastyczne o tematyce wakacyjnej. To był bardzo przyjemny dzień. WITAMY CIĘ LATO!!!